| Brand | Bulgari |
| Series | Diagono |
| Gender | Ladies |
| Case Diameter | 29mm |
| Case Material | 18K Yellow Gold |
| Dial Color | Silver |
| Movement | Quartz Movement |
| Hands | luminescent hour markers |
| Dial Type | Arabic and stick hour markers |
| Bezel | Smooth bezel |
| Function | Date |
| Water Resistant | 50 Meters/165 Feet |
| Band Type | 18K Yellow Gold Bracelet |
| Band Color | Yellow Band |
| Condition | Never Worn |
The Bulgari Diagono DG29C6GGD Quartz Movement Ladies 18K Yellow Gold Yellow Band Replica Watch is a one-to-one replica of the original, with delicate casing and excellent movement performance. Our store is an important partner of major factories, with large quantity and excellent price; professional customer service to answer questions, strict shipping standards; mature and perfect after-sales experience. Pre-sale, sale and after-sale are guaranteed. Strictly select high-quality replica watches, and now has a good reputation and popularity in the national replica watch industry. Every Bulgari Diagono DG29C6GGD Quartz Movement Ladies 18K Yellow Gold Yellow Band Replica Watch has been strictly selected and put on the shelves, and will be sent after customers place an order. Before the goods, it will be sent out after strict inspection of the performance of the high imitation watches, and each service link will be continuously optimized to ensure that customers receive satisfactory replica watches.
Special reminder: Once the watch is worn, if there is a quality problem, it can only be returned to the factory for repair and cannot be returned. Because once the watch is worn, there will be obvious traces. Even if it is only worn for a while, such a watch will become a second-hand watch and cannot be sold again. Such a Replica Watches factory will not return it to us. Only return to factory for repair. As long as it has been worn, there will be traces and cannot be returned, so I suggest you again, you must test it carefully before wearing it.







Reviews
Address:The Netherlands Hilversum Name:kathy sobrinski
This is a very nice watch. The bangle fits nicely and does not shift. I recommend it.
Address:U.S.A Haymarket Name:Gabrielle G
I have large wrist and the extra large band fits nicely. My eyes are not what they used to be and especially like the large numerals.