| Brand | Cartier |
| Series | Cle de Cartier |
| Gender | Womens |
| Case Diameter | 40 mm |
| Case Material | 18K White Gold/Diamonds |
| Dial Color | Rhodiumized 18K White Gold,Diamonds,Rubies |
| Movement | Automatic Self Wind |
| Dial Type | d |
| Bezel | Diamond Bezel |
| Function | Hour, Minutes |
| Water Resistant | 30 meters/100 feet |
| Band Type | Alligator Strap |
| Band Color | Burgandy |
| Condition | Brand New |
The Cartier Cle de Cartier HPI01101 Automatic Self Wind Womens 18K White Gold/Diamonds Burgandy Replica Watch is a one-to-one replica of the original, with delicate casing and excellent movement performance. Our store is an important partner of major factories, with large quantity and excellent price; professional customer service to answer questions, strict shipping standards; mature and perfect after-sales experience. Pre-sale, sale and after-sale are guaranteed. Strictly select high-quality replica watches, and now has a good reputation and popularity in the national replica watch industry. Every Cartier Cle de Cartier HPI01101 Automatic Self Wind Womens 18K White Gold/Diamonds Burgandy Replica Watch has been strictly selected and put on the shelves, and will be sent after customers place an order. Before the goods, it will be sent out after strict inspection of the performance of the high imitation watches, and each service link will be continuously optimized to ensure that customers receive satisfactory replica watches.
Special reminder: Once the watch is worn, if there is a quality problem, it can only be returned to the factory for repair and cannot be returned. Because once the watch is worn, there will be obvious traces. Even if it is only worn for a while, such a watch will become a second-hand watch and cannot be sold again. Such a Replica Watches factory will not return it to us. Only return to factory for repair. As long as it has been worn, there will be traces and cannot be returned, so I suggest you again, you must test it carefully before wearing it.





Reviews
Address:Germany Biberach Name:karen johns
I purchased two of these for Mother's Day gifts. My Mother and Mother-in-law love them. They are unique, classy, and what a great price! My Mother-in-law wears hers every day.
Address:France Le Cres Name:ROMIKA MALA
The G-shock watch is great because it allows me to use it for personal use (at the gym, while at school, etc.), it is great that it is so durable and can literally withstand anything!
Address:Australia Lidcombe Name:Berit L. Brauten
I bought this watch for my son . With his work it is hard to use a wrist watch and he requested a belt loop watch. The watch is very nice looking and the numbers lite at night which is good for him. Made a very nice gift.
Address:Spain Bilbao Name:Chanrotenah Krai
Very cool! I like this watch, thank you!
Address:Netherlands Venlo Name:David Rhodes
Very powerful watch, I like it very much, thank you!