| Brand | Cartier |
| Series | Cle de Cartier |
| Gender | Ladies |
| Case Diameter | 35mm |
| Case Material | 18K White Gold and Diamonds |
| Dial Color | 18K white gold dial set with brilliant-cut diamonds |
| Movement | Mechanical with automatic winding |
| Dial Type | roman numerals, sword-shaped hands in blued steel, |
| Bezel | Bezel set with diamonds |
| Function | Hours, minutes, sweep seconds and date |
| Water Resistant | Water resistant to 30 meters or 96 feet |
| Band Type | Alligator Strap |
| Band Color | Pink Band |
| Shape | round |
| Condition | Brand New |
The Cartier Cle de Cartier WJCL0018 Mechanical with automatic winding Ladies 18K White Gold and Diamonds Pink Band Replica Watch is a one-to-one replica of the original, with delicate casing and excellent movement performance. Our store is an important partner of major factories, with large quantity and excellent price; professional customer service to answer questions, strict shipping standards; mature and perfect after-sales experience. Pre-sale, sale and after-sale are guaranteed. Strictly select high-quality replica watches, and now has a good reputation and popularity in the national replica watch industry. Every Cartier Cle de Cartier WJCL0018 Mechanical with automatic winding Ladies 18K White Gold and Diamonds Pink Band Replica Watch has been strictly selected and put on the shelves, and will be sent after customers place an order. Before the goods, it will be sent out after strict inspection of the performance of the high imitation watches, and each service link will be continuously optimized to ensure that customers receive satisfactory replica watches.
Special reminder: Once the watch is worn, if there is a quality problem, it can only be returned to the factory for repair and cannot be returned. Because once the watch is worn, there will be obvious traces. Even if it is only worn for a while, such a watch will become a second-hand watch and cannot be sold again. Such a Replica Watches factory will not return it to us. Only return to factory for repair. As long as it has been worn, there will be traces and cannot be returned, so I suggest you again, you must test it carefully before wearing it.





Reviews
Address:USA Boston Name:Redsoxfanzy
The seller is so helpful that I decide to recommend to all my friends.
Address:Canada Peterborough Name:Jesper Lindkvist
I was a little worried about ordering a watch on the internet for my husband. When I received the watch, it was exactly what I ordered and he loved it! I also like how Macy's offers a no hassle return. A+
Address:Germany Kaarst Name:SCM S
good service