| Brand | Omega |
| Series | Seamaster |
| Gender | Mens |
| Case Diameter | 45mm |
| Case Material | 18k Rose Gold |
| Dial Color | Black |
| Movement | Mechanical with automatic winding |
| Hands | Luminescent Hands |
| Dial Type | Arabic and stick hour markers |
| Bezel | Ceramic unidirectional rotating bezel |
| Function | display date and chronograph |
| Water Resistant | water resistant to 60 bar (600 metres / 2000 feet) |
| Band Type | 18K Rose Gold Bracelet |
| Band Color | Pink Band |
| Condition | Never Worn |
The Omega Seamaster 222.60.46.50.01.001 Mechanical with automatic winding Mens 18k Rose Gold Pink Band Replica Watch is a one-to-one replica of the original, with delicate casing and excellent movement performance. Our store is an important partner of major factories, with large quantity and excellent price; professional customer service to answer questions, strict shipping standards; mature and perfect after-sales experience. Pre-sale, sale and after-sale are guaranteed. Strictly select high-quality replica watches, and now has a good reputation and popularity in the national replica watch industry. Every Omega Seamaster 222.60.46.50.01.001 Mechanical with automatic winding Mens 18k Rose Gold Pink Band Replica Watch has been strictly selected and put on the shelves, and will be sent after customers place an order. Before the goods, it will be sent out after strict inspection of the performance of the high imitation watches, and each service link will be continuously optimized to ensure that customers receive satisfactory replica watches.
Special reminder: Once the watch is worn, if there is a quality problem, it can only be returned to the factory for repair and cannot be returned. Because once the watch is worn, there will be obvious traces. Even if it is only worn for a while, such a watch will become a second-hand watch and cannot be sold again. Such a Replica Watches factory will not return it to us. Only return to factory for repair. As long as it has been worn, there will be traces and cannot be returned, so I suggest you again, you must test it carefully before wearing it.





Reviews
Address:India Banglore Name:KT o
It's beautiful and works just fine, but since I've only had it for a week or so I can't yet comment on it's reliability or battery drainage. So far it's perfect.
Address:Spain Orihuela Costa Name:Dazon Huang
great watch
Address:Slovakia Sintava Name:Anda Ozola
Great website, the watch as same as genuine one, thanks!
Address:Italy Monza Name:VStojk
Excellent item
Address:Germany Stralsund Name:Cynthia Straatsma
love the watch very worth the money thanks and a very easy cess of payment.